Ділянка проєктування знаходиться на території Новобаварського адміністративного району у південно-західній частині міста Харкова. Загальна площа району – 34,7 кв.км, населення району становить 111,6 тис. чоловік [3]. Утворився у 1924 року як адміністративно-територіальна частина міста. На його території знаходиться Харківський державний цирк, сквер “Стрілка”, парк Квітки-Основ’яненка, а також старі історичні райони – Москалівка, Новожанове, Гончарівка

Ділянку можна умовно розділити на 3 частини відносно до оточуючих факторів: перша повністю орієнтується на вулицю, друга – до річки, третій тип відношення утворюється між першими двома: смужка пустоти, що складається з схованого у нових стінах приватного простору. Саме це місце створює відчуття, наче ти знаходишся в проміжному стані між містом і природою

Функціонально простір розділений на 3 частини, що межують та взаємодіють з вулицею: спортивна зала, терапевтичний центр, виставковий та навчальний центр.
Кожна з частин орієнтована на людей ззовні, запрошуючи варіативністю типологій до використання. Терапевтичний центр відкритий для міста, займаючи важливу роль, він не ховається за довгими коридорами кабінетів, стін та перегородок, а навпаки виходить на передній план до вулиці. Головний образ медичного простору є штори: легкі та прозорі, вони створють приватність та зонують простір.

Кожен функційний блок доповнює стандартне життя: культурне, фізично активне, закриваючи базові потреби в місці для їжі, сну і відпочинку на природі. Всі блоки взаємодіють з навколишнім простором та відкриті до відвідування жителями міста, крім житлового блоку, призначення якого — стаціонарне лікування у терапевтичному центрі. Адаптація та включення у соціум реалізується шляхом відкритості блоків для відвідування жителів міста, що дозволяє взаємодіяти між собою людям з різними цінностями і поглядами. Блоки існують незалежно, проте доповнюють один одного, закриваючи базові потреби людини.