Під час вступу на програми вищої освіти ХША, абітурієнти складають Творчий конкурс чи Фахове вступне випробування, які включають подачу портфоліо, здачу творчого іспиту та проходження співбесіди.

 

Для підготовки до вступу на бакалавра ми пропонуємо вступникам пройти ряд програм Підготовчого відділення на вибір, в залежності від наявних навичок у майбутнього студента / студентки:

– можливість доєднатися до 2 семестру Підготовчого курсу по підготовці для вступу на бакалаврат у ХША офлайн у Львові на МАЛЮНОК+ПОРТФОЛІО. Програма 2 семестру триває з 24.02.24-31.05.24

– тримісячний Підготовчий курс ОНЛАЙН (МАЛЮНОК+ПОРТФОЛІО) по підготовці для вступу на бакалаврат у ХША (1 березня 2024 – 31 травня 2024). Набір триває.

– тижневий інтенсив офлайн у Львові (5 днів) по підготовці для вступу на бакалаврат у ХША (дати проведення інтенсиву будуть опубліковані в квітні 2024). Інтенсив можливий при умові набору повної групи.

– онлайн курс Портфоліо

 

 

 

На інтенсиви по підготовці до вступного іспиту на бакалаврат в ХША під час занять ви зможете розвинути свої навички малювання, розуміння побудови перспективи та проєкцій, а також навички абстрактного мислення, що дасть вам змогу краще підготуватися до вступного іспиту, зрозуміти його особливості та вимоги.

 

Дати проведення інтенсиву 22-26 квітня 2024 року

 

Проведення інтенсиву можливо при наборі повної групи

 

 • ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ

  5 днів

 • ЛОКАЦІЯ

  Приміщення Школи (м. Львів, вул. Кубійовича 35А)* (наразі уточнюється)

 • РОЗКЛАД НАВЧАННЯ

  З 10:00 до 17:00 щодня з годинною перервою на обід

  Протягом навчання ми сконцентуємось суто на підготовці до екзамену, навчимось необхідним для вступу технікам малюнку та відпрацюємо аналогічні екзаменаційні завдання

 • ВАРТІСТЬ

  6500 грн.

Інтенсив для вступу в ХША

Запрошуємо всіх бажаючих підготуватися до творчого конкурсу на програми бакалаврата за спеціальністю архітектура та урбанізм у Харківській школі архітектури.

 

Для успішного проходження творчого конкурсу в ХША абітурієнтам необхідно подати власне портфоліо – графічну розповідь про досвід та навички вступника та розкриває його/її, як творчу особистість, що підготовлений/-на до здобуття професії архітектора.

 

Курс портфоліо дає абітурієнтам можливість разом з командою тьюторів-професіоналів структурувати свій попередній досвід, розробити концепцію портфоліо, що дасть можливість найкраще відобразити вашу особистість, а також здобути навички верстки та композиції для створення безпосередньо книжечки-портфоліо.

 

Дати проведення курсу Портфоліо  – з 6 травня 2024 року

 • ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

  3 сенсові модулі від 1 до 4 тижнів, графік роботи обирає студент самостійно. В травні відкривається доступ до лекційної частини та розпочинаються консультації в групах.

 • РОЗКЛАД

  Консультації за попередньо узгодженим графіком у будні з 17:30 до 20:30 та у суботу з 12:00 до 18:00* (наразі уточнюється)

 • ЯК ПОБУДОВАНА РОБОТА

  Самостійна робота з відео-матеріалами + online-консультації за індивідуальним розкладом в групах + підтримка у чаті 5 днів на тиждень в будні дні протягом курсу.

 • НАВАНТАЖЕННЯ

  11 лекційних годин + 4 персональні консультації в групах по 20-30 хвилин на кожного + самостійна робота. Додаткові консультаційні години оговорюються в індивідуальному порядку.

 • ФОРМАТ НАВЧАННЯ

  Online в zoom

 • ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КУРСУ

  Ви отримаєте навички підготовки портфоліо з акцентом на вимоги вступного випробування на програму Бакалаврат у ХША.

 • ВАРТІСТЬ

  5000 грн.

Програма курсу

 • КОНЦЕПЦІЯ

  Сценарій подачі, формування ідеї та ілюстрування. Вимоги та критерії до портфоліо. Про що розповідає портфоліо? Які інструменти можна використати для розкриття ідеї? Як у графіці може виглядати ваш досвід?

 • ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ

  Кращі практики та кейси — приклади успішних архітектурних портфоліо. Важливість сценарію, ідеї, подачі та презентації. Що можете додати у своє портфоліо ви, який досвід можна використовувати. Яку графічну мову треба витримувати у портфоліо.

 • ФОТОГРАФІЯ

  Якими мають бути зображення у портфоліо? Що треба знати про фотографування результатів своїх проєктів, як правильно обробляти та використовувати зображення у портфоліо.

 • ТЕКСТИ

  Як сказати найголовніше, не упустити важливе та не сказати зайвого? Який вигляд повинен мати текст та якими є правила використання його у портфоліо.

 • ВЕРСТКА

  Верстка, дизайн, обробка зображень. Важливість макету, способи його конструювання та роботи з ним у графічному редакторі InDesign.

 • ДРУК

  Найважливіше — дійти до фінального варіанту. Увага до деталей, друк та загальний перегляд портфоліо.

Набір на Підготовчий рік, або консультація щодо програми, проходить через співбесіду з кураторкою курсу по телефону.

Подайте заявку на нашому сайті та кураторка курсу обов’язково з Вами зв’яжеться.

 

Тривалість курсу – 3 місяці

1 березня 2024 – 31 травня 2024

 

Вступ на бакалаврат