apply

Запрошуємо всіх бажаючих підготуватися до вступаного іспиту на програму бакалаврата за спеціальністю архітектура та урбанізм у Харківській школі архітектури у 2024 році.

 

Для успішного зарахування на бакалаврат в ХША абітурієнтам необхідно скласти творчий іспит.

 

Формат іспиту полягає в графічній інтерпретації літературного твору в композицію з геометричних фігур, що перетинаються.

Графічна робота не має бути ілюстрацією до літературного твору або інтерпретувати його буквально, а радше виражати сенси/стани, ритм та ідею, закладені у твір. Характерні особливості композиції – пропорції та співвідношення елементів, динамічність і статичність, цілісність або дрібність, баланс та рівновага, симетрія і асиметрія – мають реферувати до формальних та змістових особливостей літературного твору.

Робота має включати мінімум три перетини фігур. Габарити, розміри, положення та місця перетину, характер падіння світла та тіней від фігур визначаються самостійно, відповідно до ідеї. 

 • для абітурієнтів, які бажають підготуватися до творчого іспиту на програму Бакалаврату в ХША у 2024 році

 • ТРИВАЛІСТЬ ІНТЕНСИВУ

  Інтенсив буде тривати з 22.04 по 26.04 та матиме 9 занять по 3 години

  з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00.

  Разом по 6 навчальних годин на день з понеділка по четвер

  та 3 навчальні години у п’ятницю.

 • ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІНТЕНСИВУ

  Ви зможете розвинути свої навички малювання, розуміння побудови перспективи та проєкцій, а також навички абстрактного мислення, що дасть вам змогу краще підготуватися до вступного іспиту, зрозуміти його особливості та вимоги.

 • ВАРТІСТЬ

  6 500 грн

• залишити заявку на сайті та наша кураторка з вами зв’яжеться, щоб оговорити з вами всі деталі

• заключити договір та оплатити навчання