Набір на 2022-2023 навчальний рік у Львові

20.04

2022

Командою Харківської школи архітектури було прийнято рішення лишатися в Україні та відновлювати навчальний процес. Також ми оголошуємо набір на 2022-2023 навчальний рік у місті Львів.

Одразу по завершенню активних бойових дій та стабілізації ситуації в регіоні, команда школи та студенти/-тки з новими знаннями та досвідом повернуться до Харкова.

Наша країна знаходиться в стані війни вісім років, а в гарячій її стадії понад 50 днів. Як би прикро та боляче не було це визнавати, ми маємо адаптуватися до навчання під час війни.

Продовження освітнього процесу стає для нас власним фронтом і важливою місію. Окрім навчального процесу, знаходження студентів у колі друзів та однодумців, дає розуміння того, що в житті залишилося місце чомусь сталому та звичному.

Ми чудово розуміємо складнощі прийняття рішень й неможливості планування під час війни, але майбутнім вступникам потрібен орієнтир та мотивація продовжувати навчання, а також мета, заради якої вони могли б зосередити увагу на тривалий час.

З нашого боку важливо проінформувати батьків та абітурієнтів про важливість продовжувати навчання, наскільки б важко психологічно це не було. Треба розуміти, що опановані навички – це значні кроки до успішної відбудови майбутнього України. Кожен вступник/-ця зараз теж може допомогти виграти війну й відновити країну. Все, що для цього потрібно зробити, – навчатися.

Ми, як школа, робимо все, щоб налаштувати, наразі дистанційний навчальний процес, а з наступного семестру – офлайн, максимально повно й ефективно та долучити до нього всіх, хто має бажання навчатися у Харківській школі архітектури.

Саме тому 5 травня у приміщенні актового залу Львівської національної академії мистецтв, де наразі локується ХША, відбудеться День відкритих дверей, де ми представимо оновлену бакалаврську програму, проєкти наших студій в евакуації та відповімо на актуальні питання щодо вступу та навчання у Харківській школі архітектури.