Основними цінностями місцевості є те, що там збереглись зелені тінисті двори та вулиці. Зручно для мешканців з дітьми та території кварталу є дитячий садок, а поруч дві загальноосвітні школи. Низька щільність населення дає багато простору для відпочинку. У цьому районі є своя легенда місця, його вважають інтелігентним. Тут збереглись цікаві профілі дворів, відчуття затишку та безпеки

На основну функцію будівлі музею-готелю вплинуло його розташування. Зараз, будівля кінотеатру “ім. Довженко”, футпринт якого було використано для подальшого проєктування, є кінцем прогулянкового маршруту по бульвару. Тому важливою історією виникнення форми будівлі є пішохідний маршрут від метро до мікрорайону проєктування через бульвар. За допомогою цієї форми будівлі, з проходом всередині, хотілося зробити новий зелений коридор доступним, а маршрут мешканцям більш різноманітний. Зв’язати два зелених патча – Лісопак і Саржин яр разом.

Перший поверх музею виглядає як громадська вітальня в місті. Це open space, з великими вікнами-вітринами де сконцентровані всі комерційні функції: ресторан, кав’ярня, книжковий магазин та ресепшн. Також на першому поверсі розміщена частина експозиції музею. Головна ідея музею це демократичність та екологічність, тому плакат всюди, в кав’ярні, на ресепшені готелю, біля ліфту та сходів. Перший поверх це як макет міста, де проходять різні процеси життя: хтось п’є каву, деякі люди прогулюються розглядаючи плакати, а хтось проходячи повз поспішає додому.

Другий та третій поверхи розділені на два блоки, які з’єднуються між собою переходом. Основна функція цих поверхів – експозиція музею, що перемішана с номерами готелю, які також емітують вулицю в місті. Відвідувачі готелю живуть в окремих номерах-боксах. Виходячи з яких вони нібито опиняються у потоці бурхливого життя. На даху приміщення передбачається експлуатована тераса з навісом. Вона необхідна для проведення літніх заходів, обговорень та вечірок.