Генеральний план всієї ділянки був створений в результаті кооперації між студентами групи. Дев’ять будівель змішаного використання утворили новий функціональний ландшафт, в якому функції співпрацюють між собою і доповнюють одне одного. Змінивши логіку проїздів так, щоб не було глухих кутів, що сприяло утворенню затишних дворів

Змінивши кільцеву розв’язку біля теперішнього кінотеатру “Довженко” на Т-подібне перехрестя, щоб зробити перехід більш комфортним для пішоходів та отримати додаткове місце для публічного підземного паркінгу. Нове розташування проїздів сприяло створенню на генеральному плані ігрових та спортивних зон.

В ідеальному світі старіння не повинно бути проблемою, але наразі старіння населення становить проблему, не тільки в Україні, але і в усьому світі. Самотність
та нестача ресурсів – два важливих виклики, які стоять перед значною часткою людей похилого віку. Дипломна робота відтворює таку форму житла, яка б мала потенціал відповісти на ці виклики, створивши гідні умови для повноцінного життя в літньому віці.

Колівінг для літніх людей і сімей з дітьми може бути гарною альтернативою традиційному житлу. Наявність спільних приміщень створює можливість для щоденного спілкування, виникнення нових зв’язків між сусідами, частково розв’язує проблему самотності та виключення із соціального життя. Спільне проживання різних поколінь імітує традиційну велику родину.