Задля забезпечення більшої приватності для мешканців будинки, прийнято рішення ще далі відтягнути житлову зону від автомагістралі. В першу чергу це зроблено, щоб
зменшити рівень шуму від проїзджающих автомобілів. Але, ключовим елементом в будинках є експлуатована покрівля для пішохідного та автомобільного маршруту. В першу чергу це зроблено для можливості проведення спортивних змагань задіюючи дах будинків, що є тим самим “вау-ефектом” про котрий писалося вище

Під час повсякденного життя покрівля будинку використовується як паркінг для мешканців житлового комплексу. Додаткового, на покрівлі є пішохідні та велосипедні доріжки. Будинки між собою зв’язані мостом, які з’єднують сторони, що виходять на дорогу. Відповідно, міст проходить над автомагістралю. На мосту також є виділенні місця під пішохідні та велосипедні доріжки.

Апартаменти дають можливість людям, які не є постійними мешканцями міста Києва, мати місце для проживання або відпочинку на їх період перебування в Києві. Також, ті люди які працюють на підприємствах, які знаходяться за межами Києва, мають змогу жити в місті без довгої їзди до нього. Додатково, апартаменти можуть використовуватися як житло в оренду для вболівальників під час проведення змагань на території ділянки або ж на Автодромі Чайка, що знаходиться в 4 кілометрах від території ділянки проекту.

Спортивний кампус дає можливість тимчасового перебування спортсменам на час проведення змагань або на час спортивних зборів. Офісні приміщення, які займають 20% площі, дають можливість підтримувати будівлю в активному стані. Для офісних працівників створені кафе та магазини, так як в найближчому радісі від території ділянки такої можливості немає.