apply

Онлайн-курс Нульовий рік — це повноцінна річна програма у online форматі для бажаючих доторкнутись та розпочати свій шлях в архітектурі та урбаністиці. Цей курс для тих, хто не може відвідувати нас у Харкові та Києві, або взагалі знаходиться за кордоном.

Протягом року студенти вивчатимуть 14 різних дисциплін та розроблять 5 особистих проєктів, пов’язаних з архітектурною теорією, дослідженнями, конструкціями, матеріалами та іншим.

Долучайтеся до події, аби дізнатися подробиці щодо програми курсу, тьюторів/-ок блоків, проєкти, результати, формат навчання та умови вступу на програму.

Для отримання посилання на конференцію презентації у zoom, вам необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/1cvT9eJto7o6CCFQ6

РУС
16 октября в 18:00 ждем вас на презентации онлайн-курса Нулевой год ХША!

Онлайн-курс Нулевой год — это полноценная годовая программа в online формате для желающих начать свой путь в архитектуре и урбанистике. Этот курс для тех, кто не может посещать нас в Харькове и Киеве, или вообще находится за границей.

В течение года студенты будут изучать 14 различных дисциплин и разработают 5 индивидуальных проектов, связанных с архитектурной теорией, исследованиями, конструкциями, материалами и другим.

Присоединяйтесь к событию, чтобы узнать подробности о программе курса, тьюторов /-ок блоков, проекты, результаты, формат обучения и условия поступления на программу.

Для получения ссылки на конференцию презентации в zoom, вам необходимо зарегистрироваться по ссылке: https://forms.gle/1cvT9eJto7o6CCFQ6