Ділянка проєктування охоплює територію уздовж метромосту, що знаходиться між станціями метро Київська та Барабашово синьої гілки метро, яка з’єднує мікрорайон Салтівка із центральною частиною міста, та проходить над річкою Харків, що протікає від північно-західної околиці міста та впадає у річку Лопань в історичному центрі Харкова, огинаючі Поділ. Це зона приватної забудови низької щільності населення, що розділяє центр міста та найбільший в Україні Салтівський мікрорайон загальної кількістю населення у 410 тисяч людей (2018 р.), що складає майже 29% відсотків від усього населення Харкова. По обидві сторони річки знаходяться історичні райони Харкова.

Інша важлива частина — це пішохідно-велосипедний та зелений зв’язок берегів річки. Він вирішується за допомогою кільця, таким чином, що довжина станції виступає його діаметром, а виходи зі станції метро опиняються у двох протилежних точках цього відрізку. Зовнішній периметр кільця є проекцію кола на поверхню гіперболічного парабалоїду, а поверхня кільця утворена нормалями до кривої зовнішнього периметру, утворюючи пологий пандус, що зливається із ландшафтом, наближуючись до виходів зі станції

Програма проєкту розташовується у скляних павільйонах: дві стіни кожного павільйону розташовані паралельно внутрішньому та зовнішньому колу кільця, з відступами від периметру, що дозволяє розміщення пандуса, а дві торцеві стіни розташовуються радіально. Павільйони мають заокруглені кути радіусом 5 метрів, щоб забезпечити плавні повороти пандуса, запобігти утворенню візуальних перешкод та розчинити архітектурні об’єми в оточуючому середовищі. Розміщення павільйонів дозволяє пропускати пандус навперемінно уздовж внутрішнього та зовнішнього периметра кільця. У такий спосіб частина шляху завжди перекривається одним з павільйонів, що робить маршрут захоплюючим та непередбачуваним.

Внутрішній простір павільйонів влаштований за принципом «безкоридорної» циркуляції. Зонування простору створено за допомогою закритих радіально розміщених внутрішніх блоків із триметровою стелею, що обтікаються високим простором павільйону. Два блоки містять у собі функції спрямовані на користування парком та веломаршрутом, а саме роздягальня з локерами та душовими та велостанція, на якій можно орендувати велосипед, або мангал для пікніку. Тема спорту представлена у двох північних павільйонах: йога-центру та спортивної зали.